van-golu-turizmVangölü Turizm, Türkiye’nin kurulduğu 1972 yılından bu yana özenle, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden karşılayan bir otobüs firmasıdır. Önceleri kurulduğu Doğu Anadolu Bölgesi’nde hizmete başlayan firma, bugün Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenliyor.

Vangölü Turizm otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak yıllar içerisinde daima güler yüzlü hizmet anlayışından vazgeçmemiş ve bunun neticesinde yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ kurmayı başarmış bir firmadır. Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi merkezli olarak kurulan otobüs firmalarından biri olan Vangölü Turizm, bölgedeki yolcuların ihtiyaçlarını en kısa sürede en iyi şekilde karşılayabilmek adına her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmak için çaba sarf etmektedir.

Vangölü Turizm otobüs firması, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde kurulduğu günden bu yana sağladığı hizmet ile yolcuları ile arasında oluşturduğu güvene dayalı ilişkilerini zedelememek adına kendisine belirlemiş olduğu ilkeler doğrultusunda hizmet vermeye devam eden bir kuruluştur. 

Vangölü Turizm Yenilendi!

Vangölü Turizm otobüs firması günümüz dünyasında yer alan ve özellikle hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “daima güler yüzlü hizmet” anlayışının ne denli önemli farkında olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanlar üzerine yoğunlaştırmaktadır. 

Vangölü Turizm 2+1

Günümüz dünyasında yolculara daha huzurlu ve sağlıklı bir yolculuk sağlamanın hem hizmet kalitesi hem de teknik donanım anlamında kendini sürekli olarak yenilemekten geçtiğinin farkında olan otobüs firması 2020 yılı itibari ile otobüs filosunda yer alan araçlarını yenileme kararı almıştır. Otobüs filosunda yer alan araçların ortalama otobüs yaşını sıfırlamak isteyen Vangölü Turizm firması bünyesine aldığı yeni otobüsler ile birlikte bunu sağlarken aynı zamanda Türkiye’nin pek çok farklı noktasına sefer düzenleyen otobüslerini geniş aralıklı,  2+1 şekilde hizmet sunar hale getirmiştir. 

Otobüs İçi Hizmetleri

Vangölü Turizm otobüs firması günümüzün hizmet koşullarını yakalamak için yenilediği 2 + 1 otobüslerinin yanı sıra seyahat boyunca yolcuların keyifli ve konforlu vakit geçirmesini de önemsemektedir. Vangölü Turizm ile gerçekleştirdiğiniz yolculuklar sırasında otobüslerde yer alan “TV, İnternet, Radyo, Telefon Şarjı, Kulaklık, Oyun” gibi imkanlardan yararlanarak seyahatinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Vangölü Turizm otobüs firması seyahat sırasında yolcularına, “Sıcak içecekler (Çay ve kahve vs.), Soğuk içecekler, gazlı içecekler, meyve suları, tatlı ve tuzlu unlu mamüller, kekler, bisküviler” gibi zengin açık büfe ikramlar sunmaktadır. 

vangolu-turizm-otobus-ici

Vangölü Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Vangölü Turizm otobüs firması günümüzde, “Adana, Adıyaman, Adilcevaz, Afyon, Ağrı, Ahlat, Akdağmadeni, Aksaray, Akşehir, Alanya, Amasya, Anamur, Ankara, Antalya, Araklı, Ardeşen, Arhavi, Aydın, Aydıncık, Banaz, Başkale, Batman, Bayburt, Baykan, Belen, Beşikdüzü, Beyşehir, Bingöl, Bismil, Bitlis, Bodrum, Bolu, Bulancak, Bursa, Ceyhan, Cizre, Çaldıran, Çarşamba, Cizre, Çaldıran, Çarşamba, Denizli, Derecik, Dinar, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Elazığ, Eleşkirt, Erbaa, Ereğli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Erzin, Yüksekova, Yozgat, Yerköy, Yaygın, Yatağan, Yalova, Van, Turgutlu, Trabzon, Tosya, Tokat, Terme, Tatvan, Şemdinli, Şanlıurfa, Sürmene, Söke, Siverek, Solhan, Sargun, Sivas, Silopi, Silifke, Manisa, Mardin, Malazgirt, Kızıltepe, Konya, Kırıkkale, Kırşehir, Gaziantep, Giresun, Gölbaşı, Fındıklı, Gazipaşa, Fatsa, Osmaniye” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. 

Vangölü Turizm, otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’de şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sıraları ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Vangölü Turizm otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her yerinden “0850 650 65 65” nolu hat üzerinden Vangölü Turizm hizmeti ile ilgili geri dönüş bildirimlerinizi yapabilir, çeşitli konularda firmadan yardım talep edebilirsiniz.  

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Vangölü Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir.

Uzun yıllardır olduğu gibi en uygun Vangölü Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden otobüs biletinizi almak için hemen Vangölü Turizm sayfamızı ziyaret edin.

İyi yolculuklar 🙂

4 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı buraya girin