Gelişen ve yenilenen hizmetlerle birlikte Pamukkale Turizm’in yeni bir seyahat konsepti olan Jumbo seferleri, çok daha konforlu ve ayrıcalıklı bir yolculuk deneyimi olarak karşımıza çıkmaktadır.  “Jumbo’ya Terfi Edin, Standartlarınız Yükselsin!” sloganı ile yola çıkan Pamukkale Turizm’in başlatmış olduğu yeni sefer modeli oldukça dikkat çeken donanımları ile şehirlerarası yolculukları çok daha keyifli bir hale getirmektedir. Şu an için sadece belirli güzergahlarda sefer düzenleyen Jumbo konseptindeki otobüsleri ile güvenli bir yolculuğu, konfor ile buluşturan yeni bir hizmet olarak sizleri bekliyor. Peki “Nedir bu Jumbo konsepti?” diye soracak olursanız da sizlere biraz da Jumbo konseptin içeriklerinden söz etmeye başlayabiliriz…

Pamukkale Jumbo Nedir?

Öncelikle Jumbo seferler, adeta uçak konforunu zaman tasarrufu ile birleştiren ve havayollarına göre daha ekonomik bir yolculuk seçeneği olan otobüs seferleridir diyebiliriz. Jumbo sefer araçları normal sefer aralarına göre daha özel donanımlara sahip araçlardır. Jumbo sefer araçlarında, standart şehirlerarası otobüsler de bulunan 41 adet koltuk sayısı 34 adet koltuğa düşürülerek yolcular için daha geniş bir alan sağlamıştır. Böylelikle koltuklar arasındaki mesafeyi tam 75 santimetreye yükseltebilen Pamukkale Turizm, Türkiye’deki en geniş koltuk aralığına sahip araçları yolcuların hizmetine sunmayı başarmaktadır. Konforlu koltuklarındaki ayak koyma, baldır yaslama ve geniş açılar ile yatırılma özelliklerine sahip özel dizayn edilen tasarımlarıyla da yolculuğunuzda çok daha konforlu bir oturuş ve uyku olanağını bulabileceksiniz.

Jumbo Seferlerin Avantajları Nelerdir?

Jumbo seferlerde yolcuların tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan hizmet konseptleri arasında standart yolculuklarda karşınıza çıkabilecek hizmet ve ikramlara göre çok daha genişletilmiş bir menü karşınıza çıkacaktır. Jumbo sefer konsepti hazırlanırken evcil hayvan sahibi yolcular da Pamukkale Turizm tarafından unutulmamış ve onlar içinde özel bir hizmet alanı sunulabilmiştir. Evcil hayvan sahiplerini ve minik dostlarımızı düşünerek hazırlanan Jumbo sefer araçlarında evcil hayvanlarının taşınabilmesi içinde özel bir alan bulunmaktadır. Böylece birçok evcil hayvan sahibi için hayvanlarıyla birlikte otobüs yolculuğu yapabilme isteğinin yarattığı sorunlara çözüm getirilebilmiştir. Sektördeki en köklü firmalardan biri olan Pamukkale Turizm’in evcil hayvanlar için sunduğu özel taşıma alanı da şehirlerarası otobüs yolculukları için öncü olma niteliği taşımaktadır. Jumbo seferlerin diğer ayrıcalıklı hizmet olanaklarının bazıları ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

  • Kadın yolcuların özel günleri düşünülerek onlara sunulabilen hijyenik ped hizmeti de Jumbo seferlerin hizmet olanaklarından biridir.
  • Bir diğer ikram ve hizmet olanağı ise sıcak içecekler konusunda kendisini göstermektedir; standart yolculuklarda plastik ya da karton bardaklara konulan sıcak içecekler yolculuk esnasında aracın sarsıntı yaşaması ile hep bir üzerimize dökülme korkusunu bizlere yaşatmaktadır. Fakat Jumbo konseptinde bu konu da düşünülerek sıcak içecekler için kapaklı bardaklar ile ikram yapılmaktadır. Böylelikle hep içeceğiniz daha uzun süre sıcak kalırken hem de olası sarsıntılarda üzerinize dökülme riski en aza düşürülmüştür.
  • Kıyafet bölmesi ve yastık gibi hizmetlerin de yer aldığı Jumbo seferlerde şarj kablosu da bulabilmektesiniz.
  • İkramların arasında yer alan dondurma, sandviç, demleme çay, Türk kahvesi ve birçok bitki çayı çeşidi de yolculuğunuzu son derece keyifli ve konforlu bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır.

Uzun ve yorucu yolcukları en keyifli şekilde yaşamanızı sağlayacak ve hak ettiğiniz konforu sizlere sunabilecek Pamukkale Turizm’in Jumbo seferleri yolculuğunuzda zaman tasarrafunu da sizlere sunabilmesi ile şehirlerarası yolculuklara yeni bir soluk katmaktadır. Hizmet çıtasını yükselten Jumbo seferler mutlaka birçok otobüs firması için de örnek teşkil ederek oluşan mücadele neticesinde bu çita belki daha da yükselebilecektir. Böylece ülkemizin güzel insanları hak ettiği konforu her zaman yaşayabilme olanağını bulabilecektir. Havayolu taşımacılığında karşınıza çıkabilecek konforu, otobüs yolculuklarında da yaşayarak ekonomik bir ulaşım imkanını, gelişmiş bir hizmet sunumu ile yaşamak oldukça tatmin edici bir deneyim olacaktır.

Jumbo seferler, belki de otobüs yolculuklarını oldukça sıkıcı ve yorucu bulanlar için bile vazgeçilmez bir ulaşım tercihi olabilecek niteliklere sahiptir. Araç içerisindeki konforu ve sunulan özel hizmet olanakları ile otobüs yolculuğu, sizin için yorgunluk olmaktan çıkacak tam aksine dinlenebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir deneyime dönüşecektir. Bu sebeple Jumbo seferler ile gerçekleştireceğiniz yolculuklarınız hiç bitsin istemeyebilirsiniz… Pamukkale Turizm’in Jumbo konsept seferleri çok özel bir otobüs yolculuğunu eksiksiz bir şekilde yolcular ile buluşturabilmektedir.

NeredenNereye.com ile Pamukkale Jumbo Sefer Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

NeredenNereye.com üzerinden Jumbo seferlere otobüs bileti almak istediğinizde yapmanız gereken çok basit.

Her zamanki gibi arama motorumuzdan Pamukkale Turizm ile nereden nereye gideceğinize karar verdikten sonra, rotanız için otobüs bileti sorgulamanızı yapın, sonrasında gelen sonuçlar içerisinde Jumbo seferler Pamukkale Turizm yanında görselde olduğu gibi görüntülenecektir.

Pamukkale Jumbo Otobüs Bileti almak için hemen NeredenNereye.com’u ziyaret edin.

Keyifli ve rahat yolculuklar dileriz… 🙂

 

3 YORUM

  1. İstanbul dönüşümü Pamukkale Jumbo ile yaptım herşey mükemmeldi rahat hizmet güzel servis gayet hoştu bize bu rahatlığı sağlayan kaptan ve hostumuza çokteşekkür ediyorum plakası35PK147 yolunuz hep açık olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı buraya girin